Ogłoszenia reklamowe

Zapraszamy do firmy Andrzej Bury!

  • PDF

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Andrzej Bury. Oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności.

 

 

Last Updated on Tuesday, 18 February 2014 09:30

Zasługujesz na niższe raty

  • PDF

Słońce coraz mocniej świeci – to niewątpliwa oznaka trwającej wiosny. W okresie, kiedy przyroda nabiera siły i odradza się po zimowym zastoju, my również zabieramy się za porządki i przypominamy sobie o odłożonych na później planach. Jeśli oprócz energii i zapału na ich realizację potrzeba dodatkowych środków, warto rozważyć pożyczkę. Co jednak zrobić, jeżeli spłacamy już kilka wcześniej zaciągniętych pożyczek lub kredytów?

„Zasługujesz na niższe raty”* – takim hasłem reklamuje swoją nową pożyczkę konsolidacyjną Kasa Wspólnota. O szczegółach tej ciekawej propozycji mówi Katarzyna Kumiszcza, kierownik placówki Kasy Wspólnota w Ząbkowicach Śląskich.

− Kiedy warto rozważyć konsolidację zobowiązań?

− Zapewne każdy z nas miał okazję przekonać się, jak kosztowny może okazać się dodatkowy, nieplanowany wcześniej wydatek – remont mieszkania czy nawet krótki wypoczynek podczas wiosennego weekendu zwłaszcza, kiedy spłaca się już jakieś zobowiązania finansowe. W takiej sytuacji chcemy sięgnąć po nową pożyczkę. Często jednak okazuje się, że spłacając pożyczki, kredyty, karty kredytowe czy linie pożyczkowe, nie możemy już wziąć następnej. Z myślą o osobach w takiej właśnie sytuacji Kasa Wspólnota przygotowała nową propozycję konsolidacyjną.

− Na czym ona polega?

− Przede wszystkim pożyczka „Zasługujesz na niższe raty”* pozwala połączyć posiadane już zobowiązania finansowe w jedno. W efekcie spłaca się miesięcznie tylko jedną ratę i nie trzeba już pamiętać o spłacie kilku. Możemy otrzymać pożyczkę z atrakcyjniejszym oprocentowaniem nominalnym, niż do tej pory spłacane zobowiązania. Poza tym, dla tych, którzy są zainteresowani dłuższymi okresami kredytowania, przygotowaliśmy propozycję spłaty maksymalnie na okres 10 lat. Wówczas nawet duża kwota zobowiązania finansowego nie musi wiązać się z wysoką miesięczną ratą pożyczki.

− Jakie są korzyści płynące z takiego rozwiązania?

− Decydując się na pożyczkę konsolidacyjną, przede wszystkim porządkujemy swoje finanse. Może się również okazać, że miesięczne wydatki na spłatę dotychczasowych zobowiązań są znacznie mniejsze. Wystarczy udać się do Kasy Wspólnota i sprawdzić, ile można zyskać oraz ile można zaoszczędzić.

− Dokąd powinny udać się osoby zainteresowane tą propozycją Kasy Wspólnota?

− Serdecznie zapraszam do naszej placówki w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Grunwaldzkiej 14. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00. Zachęcam również do kontaktu telefonicznego pod numerem 74 810 07 30.


* Pożyczka w Kasach Stefczyka – Kasie Stefczyka, Kasie Wspólnota, Kasie Wybrzeże, Kasie Polska, Kasie Jowisz, Kasie Unii Lubelskiej, Kasie Centrum – od kwoty 10 tys. zł przeznaczona na konsolidację zewnętrznych (spoza Kas Stefczyka i Twojej Kasy) zobowiązań pożyczkowych/kredytowych.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny ryzyka kredytowego.
Szczegóły w placówkach Kasy Wspólnota, na stronie www.kasawspolnota.pl lub pod nr infolinii 801 600 100.
Zasługujesz na niższe raty.

PHU EKO BŁYSK!

  • PDF

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług firmy P.H.U. EKO BŁYSK. Firma wykonuje usługi prania i czyszczenia dywanów,narożników oraz tapicerek samochodowych. Więcej o ofercie poniżej. POLECAMY!

 

Polecamy!

  • PDF

 

Polecamy Pracownię Geodezyjno - Kartograficzną!

  • PDF

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Pracowni Geodezyjno - Kartograficznej z Ząbkowic Śląskich. Firma swoją siedzibę ma przy ulicy 1 Maja 15d . Firma świadczy szeroką gamę usług geodezyjnych obejmującą:
pomiary sytuacyjno-wysokościowe,
sporządzanie map do celów projektowych,
tyczenie budynków (jedno i wielorodzinnych), obsługę budowy oraz pomiary inwentaryzacyjne;
tyczenie i pomiary powykonawcze sieci uzbrojenia terenu oraz przyłączy: elektroenergetycznych, wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, cieplnych i telekomunikacyjnych;
tyczenie obiektów liniowych: wodociągów, rurociągów, gazociągów, ciepłociągów, linii elektroenergetycznych i innych;
rozgraniczenie nieruchomości;
podziały nieruchomości;
wznawianie znaków granicznych i ustalanie przebiegu granic;
sporządzanie dokumentacji do celów prawnych;
geodezyjną obsługę inwestycji związaną z budową dróg, obiektów inżynieryjnych (mostów, wiaduktów, tuneli, przejść podziemnych, przepustów, przejazdów, hal przemysłowych, obiektów kubaturowych, etc.);
pomiary specjlistyczne związane z badaniem przemieszczeń i odkształceń obiektów budowlanych, pionowości budowli wysmukłych (słupów, masztów, kominów);
pomiar objętości wybranych lub usypanych mas ziemnych (hałdy, składowiska, nasypy i wykopy);
pomiary satelitarne: statyczne i RTK w systemie ASG-EUPOS;
inne pomiary geodezyjne uzgodnione indywidualnie ze zleceniodawcą.

Posiadamy niezbędną wiedzę ,doświadczenie i uprawnienia wydane przez Głównego Geodetę Kraju oraz sprzęt najwyższej klasy do wykonywania w/w usług.

Andrzej Jakubowski
Tel. 693 06 47 47

Waldemar Socha
Tel. 601 37 47 17