KONIEC SEZONU 2017-2018 !

  • PDF

Na posiedzeniu Zarządu Klubu w dniu 15.06.2018r. dokonano podsumowania sezonu. Sprawy Klubowe drużyn ORŁA należy ocenić pozytywnie pomimo, że drużyna seniorów poważnie dotknięta kontuzjami w końcówce sezonu nie zachwyciła lecz już ostatni mecz z POGONIĄ OLEŚNICA zakończył się długo oczekiwanym zwycięstwem co pozwoliło zakończyć rozgrywki na 9 miejscu. W letnim oknie transferowym czeka nas sporo roboty w celu wzmocnienia drużyny.

Drużyna Okręgowej Ligi Juniora Starszego uzyskała awans do Ligi Dolnośląskiej. Trener Adrian Szymczak wyraża nadzieję, że utrzyma się w LDJS przez dłuższy czas.

Wspaniały awans do I Ligi Trampkarza uzyskała drużyna Piotra Kupca dzięki jego wzorowej pracy ze swoimi zawodnikami obejmie też Okręgową Ligę Juniora Młodszego, której to drużyny nie mieliśmy w bieżącym sezonie.

Bardzo dobre wyniki uzyskały też drużyny Młodzików, Trampkarzy i Orlików prowadzone przez trenerów Krzysztofa Cupiała i Łukasza Lisieckiego. Zawodnicy rocznika 2005 trenera Cupiała zajęli 6 miejsce w silnej II Lidze Wojewódzkiej, natomiast Młodzicy młodsi (2006 i młodsi) wywalczyli mistrzostwo podokręgu Kłodzkiego uzyskując awans do Ligi Okręgowej Młodzika. Podopieczni trenera Lisieckiego (rocznik 2007) zwyciężyli w turnieju finałowym PPN Kłodzko i będą reprezentować okręg na mistrzostwach OZPN Wałbrzych.

Jednak największym sukcesem Klubu jest to, że zgromadziliśmy młodych ludzi w ośmiu drużynach i Akademii Orła gdzie na zajęcia przychodzi ok 220 zarejestrowanych zawodników. Stanowi to duży wysiłek finansowy ale dzięki pomocy sponsorów, m.in: Urzędu Miasta, Zakład Gospodarki Komunalnej, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Delfin", Ubezpieczenia Conditor, Bar Uniwersalny- Ryszard Szczerkowski.

Na szczególne podziękowanie zasługuje pozyskany w tym sezonie nasz SPONSOR STRATEGICZNY- Firma Alfa VERITAS HR Group LTD SK z siedzibą we Warszawie, która przekazała nam w formie darowizny znaczną kwotę 15 000 zł oraz komplet 20 strojów z logo swojej firmy.

Starania Zarządu uwieńczone zostały sukcesem w postaci pozyskania z Urzędu Marszałkowskiego dotacji 25 000 zł, która to powiększona o podobną kwotę pozyskaną ze sponsoringu, pozwoli na modernizację boiska:

- powiększenie jego wymiarów 105 x 65 m

- zainstalowanie piłkochwytów 2 x 40 x 6 m

- zainstalowanie profesjonalnych bramek

- zainstalowanie dwóch 13 miejscowych wiat dla zawodników rezerwowych.

W dalszym ciągu zachęcamy do przystąpienia w charakterze członków do Klubu, wsparcia finansowego przez darczyńców, którym w zamian proponujemy usługi reklamowe.

Zapraszamy do większego uczestnictwa w meczach naszych drużyn co będzie dla nich dużą mobilizacją.

 

Prezes Zarządu

Jan Dulanowski

Last Updated on Monday, 18 June 2018 10:48