Wygrana w pierwszym sparingu!

  • PDF

Pierwszy sparing w 2018 roku rozegrali piłkarze ząbkowickiego Orła (Fot. poniżej). Biało - niebiescy zmierzyli się w Brzegu z Polonią Nysą i pokonali rywala z opolskiej IV ligi 2:0 (2:0). Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Łukasz Maciejewski, który jest nowym zawodnikiem naszego klubu, a wcześniej grał w Lechii Dzierżoniów. Witamy Łukasza w Orle i życzymy wielu bramek i asyst. Drugi zawodnikiem, który dołączy do kadry Orła jest zawodnik Stali Brzeg Patryk Firek. Obaj nowi zawodnicy to środkowi pomocnicy. Dzięki temu rywalizacja o miejsce w składzie jeszcze się zwiększy. 
Sam mecz rozgrywany na szutcznej płycie w opolskim Brzegu toczył się pod dyktando Orła. Nasi zawodnicy pewnie pokonali rywala prezentując niezłą grę przez całe spotkanie. 
Skład: Derbisz (46 Krakowski) - Rychlica, Górski (46 Fudali), Radziszewski (46 Dawid Różana), Piątkowski (46 Herdy), Ślepecki, Firek, Rakoczy, Maciak, Kuriata, Maciejewski (46 Zalewski). Nie grali z powodu choroby: Źrebiec, Damian Różana, Łaszczewski, Michalski.

Fot: Łukasz Maciejewski - nowy zawodnik Orła!

Na drugiej fotografii jest drugi nowy zawodnik - Patryk Firek.

Last Updated on Monday, 05 February 2018 11:33