IV liga: Orzeł - Piast Żerniki 3:1 (1:0)

  • PDF

Orzeł jest nadal niepokonany w tym sezonie na własnym boisku. Biało - niebiescy w sobotę zmierzyli się z beniaminkiem z Wrocławia drużyną Piasta Żerniki. Początek meczu idealnie ułożył się dla naszego zespołu ponieważ w 12 minucie wynik meczu otworzył Robert Herdy. Goście nie poddali się i jeszcze przed przerwą mogli wyrównać ale kilka dogodnych sytuacji nie przełożyło się na bramki. Samo spotkanie było interesującym widowiskiem. Orzeł i Piast grali otwartą piłkę dzięki czemu piłkarze stwarzali sobie co chwilę okazje bramkowe. Ostatecznie z tej wymiany ciosów zwycięsko wyszli ząbkowiczanie. W 66 minucie na 2:0 podwyższył Dawid Kuriata, który precyzyjnie przymierzył z 18 metrów i zaskoczył bramkarza gości natomiast w 70 minucie trzeciego gola dla Orła zdobył Maciej Michalski. Piast zdołał odpowiedzieć tylko jednym golem strzelonym z rzutu karnego w 84 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Orła.
Mecz z Piastem był także pożegnaniem z fizjoterapeutą Wojciechem Zielonką, który pracował w klubie przez ostatnie 4 lata ale z powodów zawodowych nie jest w stanie dłużej współpracować z klubem. Dziękujemy i życzymy powodzenia!
Skład: Derbisz - Górski, Dam.Różana, Maciak, Rychlica, Piątkowski (67 Michalski), Ślepecki, Rakoczy, Herdy (85 Źrebiec), Kowerko (77 Radziszewski), Kuriata (89 Zalewski).
fot. https://www.facebook.com/orzelzabkowice

Last Updated on Monday, 02 October 2017 07:58