Informacje klubowe!

  • PDF

Zawodnik naszego klubu Hubert Górski został powołany do kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu na turniej UEFA Regions CUP. Turniej rozgrywany jest w dniach 26-30.06.2017 w Niepołomicach. Kadra prowadzona przez trenera Grzegorza Kowalskiego po dwóch meczach zapewniła sobie awans do Europejskiego Finału Turnieju. Gratulujemy!
---------------------------
Informujemy, że dnia 10 lipca 2017 roku odbędzie się pierwszy po wakacyjnej przerwie trening seniorów KS Orzeł Ząbkowice Śląskie. Zapraszamy wszystkich zawodników i piłkarzy, którzy chcą się sprawdzić w IV lidze. Niebawem podamy plan sparingów.
---------------------------
Drużyny młodzieżowe aktywnie trenują cały czas natomiast juniorzy starsi pod wodzą trenera Adriana Szymczaka rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu 17 lipca 2017 roku.
----------------------------
Po raz kolejny Klub Sportowy Orzeł Ząbkowice Śląskie pozyskał dofinansowanie w ramach programu rządowego KLUB. Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało biało - niebieskim 10 000,00 złotych. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego dla drużyn naszego klubu.