IV liga: Orzeł - Piast Nowa Ruda 2:1 (1:1)

  • PDF

Zwycięstwem Orła 2:1 (1:1) zakończył się pierwszy w 2017 roku mecz ligowy biało - niebieskich. Przeciwnikiem naszej drużyny był Piast Nowa Ruda. W mecz po długiej zimowej przerwie lepiej weszli goście, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie. Przed przerwą wyrównał jednak Kamil Olejarnik popisując się ładnym uderzeniem z dystansu. Po zmianie stron obie drużyny dążyły do strzelenia zwycięskiej bramki i sztuka ta udała się Szymonowi Radziszewskiemu, który w 78 minucie pokonał bramkarza gości zapewniając naszej drużynie ważne trzy punkty. Mecz ten był także debiutem dla nowych zawodników Orła. W drużynie Tomasza Masłowskiego pierwszy raz w ligowym meczu zagrali: Tomasz Piątkowski (Bielawianka Bielawa), Maciej Michalski (Unia Złoty Stok), Oleksandr Nahaitsev, Melis Shaveddinov (obaj Ukraina) , Remigiusz Kowerko (Niemczanka Niemcza), Marek Galik (Harnaś Starczówek). Na swój debiut czeka jeszcze Jan Seniuk (Spartakus Byczeń). Kolejny mecz piłkarze Orła rozegrają w najbliższą sobotę 25 marca o godzinie 15:00 na własnym stadionie podejmując Bielawiankę Bielawa.

Last Updated on Wednesday, 22 March 2017 09:30