Sparing: Orzeł - Strzelinianka 4:1 (0:0)

• PDF

Pewnym zwycięstwem Orła zakończył się kolejny mecz sparingowy biało - niebieskich. W sobotę ząbkowiczanie podejmowali w Dzierżoniowie zespół Strzelinianki Strzelin i wygrali 4:1 (0:0). Pierwsza połowa mimo, że toczyła się pod dyktando Orła to nie przyniosła zespołowi Tomasza Masłowskiego prowadzenia. Mimo kilku świetnych okazji bramkowych w tej części meczu kibice nie zobaczyli bramek. Po zmianie stron nadal przeważali ząbkowiczanie co wreszcie przyniosło efekty bramkowe. Dwa gole zdobył zawodnik testowany co z pewnością pozwoli podjąć trenerowi decyzję odnośnie przydatności zawodnika do drużyny.

Skład I połowa: Derbisz - Galik, Górski, Testowany, Maciak, Cybulski, Fudali, Herdy, Zalewski, Sasza, Kuriata
Skład II połowa: Piotrowski - Radziszewski, Różana, Seniuk, Majewski, Wysocki, Wiącek, Różana, Herdy, Olejarnik, Testowany.
Kolejny mecz towarzyski ząbkowiczanie rozegrają 18 lutego w Dzierżoniowie z miejscową Lechią. Początek o godzinie 11:00.