Życzenia i podziękowania dla KS. "ORZEŁ" z okazji GALI 70-lecia.

  • PDF

Czuję się w obowiązku, poinformować kibiców i sympatyków naszego Klubu, że mało życzliwe wypowiedzi prasowe na temat zaproszenia Prezesa PZPN Pana Zbigniewa Bońka są absurdalne. Osobiste przybycie Pana Prezesa było niemożliwe o czym zostaliśmy poinformowani.

Polski Związek Piłki Nożnej na naszej Gali, reprezentował v-ce Prezes ds. międzynarodowych Pan ANDRZEJ PADEWSKI co jest dla naszego Klubu ogromnym wyróżnieniem, a Pan Prezes Zbigniew Boniek przesłał na ręce Prezesa Klubu Pana Jana Dulanowskiego, list z życzeniami, który wcześniej był przedstawiony i wyłożony do wzglądu podczas uroczystej GALI.

Zaszczycili nas Parlamentarzyści przekazując życzenia które zamieszczamy niżej.

Listy i życzenia otrzymaliśmy też od władz Związków Piłki Nożnej, władz Miasta i Powiatu oraz zaprzyjaźnionych Klubów i sponsorów.

 

Czytaj więcej...