Do wszystkich Sympatyków Klubu Sportowego "ORZEŁ w Ząbkowicach Śl.

  • PDF

Pragniemy poinformować, że rozpoczynamy przygotowania do jubileuszu siedemdziesięciolecia naszego Klubu.

Na początek zamówiliśmy i już jesteśmy w posiadaniu pamiątkowych szalików okolicznościowych "Orła" w barwach klubowych z emblematem miasta i klubu (patrz załączone zdjęcie). Szaliki te są do nabycia w cenie 25 złotych za sztukę w sekretariacie Klubu. Istnieje możliwość wysyłki w cenie 33 złotych obejmującej koszty wysyłki. W przygotowaniu są inne pamiątki klubowe. O ich emisji powiadomimy w stosownym czasie.

Przypominamy członkom Klubu, że nie odebrali jeszcze legitymacji członkowskich oraz, że część nie opłaciła składki członkowskiej. Sympatyków Klubu zapraszamy do składania deklaracji członkowskich i wstępowanie w szeregi członków Klubu. Wszelkie formalności załatwicie w sekretariacie Klubu.

Pragniemy nadmienić, że zbieramy materiały do opracowania kroniki siedemdziesięciolecia "ORŁA". Kto z Państwa posiada pamiątki związane z historią klubu, to prosimy o ich udostępnienie, które po wykorzystaniu zostaną zwrócone.

Mamy nadzieje, że kłopoty z którymi borykaliśmy się w ostatnim okresie zostaną oddalone a klub między innymi z uwagi na życzliwość Państwa, będzie dobrze funkcjonować.

Pilnie poszukujemy sponsorów, którzy mogą wydatnie przyczynić się do godnego uczczenia jubileuszu jak też do dalszego rozwoju Klubu.

Jedną ze sprawdzonych form sponsoringu jest nasza oferta na umieszczanie reklam sponsorów. Jest to działanie z obu stron korzystne i dla sponsorów i dla Klubu. Zachęcamy zainteresowanych. Dokładną ofertę przedstawi Kierownik Klubu.

Last Updated on Monday, 26 February 2018 11:12