Sparing; Skalnik Gracze - Orzeł 0:1 (0:0)

• PDF

Zwycięstwem Orła 1:0 (0:0) zakończył się dzisiejszy mecz sparingowy w Graczach z miejscowym Skalnikiem. Biało - niebieskich prowadził już nowy trener Tomasz Masłowski, który zastąpił Arkadiusza Albrechta. Nasz zespół wygrał czwarty mecz towarzyski tego lata, a na listę strzelców wpisał się w 77 minucie Kamil Olejarnik wykorzystując podanie Szymona Krocza. W naszym zespole zagrali nowi zawodnicy Seweryn Derbisz oraz Łukasz Więcek wcześniej reprezentujący barwy Lechii Dzierżoniów. Z dobrej strony pokazali się także kolejni dwaj nowi zawodnicy Orła tj. Jacek Cebulski z Miedzi Legnica oraz zawodnik z Ukrainy Pavlo Pochytaljo. Swoje szanse otrzymują także juniorzy Szymon Krocz i Konrad Maciak i jak na razie w pełni je wykorzystują!
Nasz zespół wystąpił w składzie: Derbisz - Fudali, Górski, Maciak, Radziszewski, Krocz, Więcek, Olejarnik, Cebulski, Pochytajlo, Kuriata. Po przerwie na boisko weszli: Piotrowski, Robak, Moskal i dwóch zawodników testowanych.
W najbliższym tygodniu spodziewane są kolejne transfery do Orła!