LDJM: Konfeks Legnica - Orzeł 0;4 (0:1)

  • PDF

W zaległym spotkaniu Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych zespół Orła prowadzony przez trenera Artura Oczkosia pokonał w Legnicy miejscowy Konfeks 4:0 (1:0). Spotkanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią dało się we znaki naszym zawodnikom także z powodu wysokiej temperatury. Wynik meczu otworzył Mateusz Prokop wykańczając strzał Dariusza Mieszkalskiego. Po zmianie stron wygraną Orła przypieczętowali golami Dawid Różana oraz Szymon Krocz, który zdobył dwie bramki.
Nasz zespół rozegrał dobre zawody. Spotkanie było wyrównane jednak z gry byliśmy lepsi i zasłużenie wygraliśmy. Sytuacji bramkowych było więcej ale cieszą trzy punkty, które dają nam utrzymanie w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Młodszych - powiedział po meczu prezes Orła Jan Dulanowski, który dopingował zespół na tym wyjazdowym spotkaniu.

Wcześniej utrzymanie w LDJ zagwarantowali sobie juniorzy starsi. Ostatnie spotkanie naszych starszych piłkarzy w niedzielę nie odbyło się ze względu na udział zawodników w turnieju Coca Cola Cup. Ślęza Wrocław nie wykazała zrozumienia dla sytuacji, w której o turnieju piłkarze zostali poinformowani kilka dni przed meczem i zamiast w sportowej rywalizacji rozstrzygnąć kto jest lepszy wrocławianie woleli zdobyć punkty przy zielonym stoliku.

Last Updated on Tuesday, 24 May 2016 15:11