Weekendowe granie Orła!

  • PDF

W sobotę 21 maja o godzinie 17:00 w Bielawie zespół Orła zmierzy się w kolejnym meczu IV ligi z Bielawianką Bielawa. Będzie to ciekawe spotkanie, na które zapraszamy wszystkich kibiców naszego klubu. Nie tak dawno barwy Bielawianki reprezentowali m.in. Łukasz Łużny, Szymon Radziszewski czy Kamil Kuska dlatego mecz zapowiada się na dobre widowisko, w którym oba zespoły powinny stworzyć wiele sytuacji. Oba zespoły pewne są już utrzymania w lidze. Orzeł walczy jeszcze o miejsce w czołówce tabeli, które naszym zawodnikom się po prostu należy patrząc na wyniki i zaangażowanie piłkarzy w grę.

W niedzielę na naszym stadionie zagrają juniorzy. Zespoły Orła podejmować będą IKS Ślęza Wrocław. Nie będą to łatwe mecze dla naszych zawodników. Biorąc pod uwagę sytuację w tabeli biało - niebieskich utrzymanie jest bardzo blisko. Ślęza to jednak zdecydowany faworyt obu spotkań dlatego o punkty naszym młodym zespołom będzie bardzo trudno. Mecze o godzinie 11:00 i 13:00.