Zwycięskie mecze młodzieży!

• PDF

Pewne zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi Orła i zasiadają na pozycji lidera Klasy Okręgowej Juniorów Starszych. Drużyna trenera Igora Pierzgi od początku posiadała inicjatywę jednak dopiero w 25 minucie Marcin Gerlach dał prowadzenie biało - niebieskim. Po zmianie stron worek z bramkami się rozwiązał. Najpierw Krzysztof Kusowski podwyższył strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego a następnie Marcin Gerlach wykorzystał błąd obrońców i pewnie trafił do siatki tuż przy słupku. Goście odpowiedzieli po strzale z 25 metrów jednak czwartego gola dla Orła zdobył Piotr Wysocki. Naszego bramkarza przyjezdni ponownie zaskoczyli strzałem z dystansu w 75 minucie a wynik meczu ustalił Seweryn Raszpla w 89 minucie po wyłożeniu piłki do pustej bramki przez Marcina Gerlacha. Wynik 5:2 (1:0) dla Orła nie pozostawia złudzeń kto był lepszy. Juniorzy starsi prowadzą w lidze a następny mecz rozegrają na wyjeździe z Odrodzeniem Szalejów Górny natomiast w Ząbkowicach juniorzy kolejny mecz rozegrają 5 października o godzinie 12:30 z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych
Skrót video aut. czekman

Dwa zwycięstwa zanotowali w spotkaniach ze Śląskiem II Wrocław SA piłkarze Orła w rozgrywkach dolnośląskich. Młodzicy pokonali zespół trenera Macieja Bielskiego 4:1 po dwóch golach Grzegorza Robaka oraz trafieniach Daniela Dudka i Szymona Tandereszczaka. Zespół trenera Wojciecha Dujina w czterech meczach zgromadził sześć punktów za dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Trampkarze trenera Artura Oczkosia pokonali Śląsk Wrocław SA 1:0. Był to mecz dwóch drużyn do tej pory z kompletem zwycięstw w Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy. Od początku przewagę posiadali biało - niebiescy, którzy w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych. Gol padł po dośrodkowaniu z prawej strony a celną główką popisał się Marcin Mularczyk. Trampkarze i młodzicy już w środę 24 września wyjadą do Bolesławca na mecze z COMT2012 zaś w sobotę 27 września podejmować będą Olimpię Kamienna Góra.

Pozostałe wyniki drużyn młodzieżowych:
TM Orzeł Mąkolno - Orzeł Ząbkowice 4:7 bramki: Mateusz Szabatowski 3, Stanisław Kozioł 2, Szymon Matusik 2.
TT: Orzeł Ząbkowice - Sparta Ziębice 5:3
LDJM: Parasol Wrocław - Orzeł Ząbkowice 6:0