IV liga: Orzeł - AKS Strzegom 2:2 (1:1)

  • PDF

Remisem 2:2 (1:1) zakończył się mecz IV ligi pomiędzy Orłem a AKS Strzegom. Mimo, że faworytem była nasza drużyna to goście pozostawili po sobie dobre wrażenie i remis nie powinien krzywdzić żadnej z drużyn. Na prowadzenie Orła wyprowadził w 10 minucie Radosław Wandzel, który z 20 metrów przymierzył tuż przy słupku. Zawodnicy AKS odpowiedzieli w 25 minucie. Dogranie z rzutu rożnego minęło naszych obrońców i zawodnik ze Strzegomia silnym uderzeniem pod poprzeczkę z 11 metrów doprowadził do wyrównania. Druga połowa rozpoczęła się jak pierwsza. Akcję lewą stroną naszej drużyny zakończył celnym uderzeniem do siatki Norbert Pierzga. Przyjezdni do wyrównania doprowadzili w 76 minucie po akcji prawą stroną i wymanewrowaniu naszych obrońców oraz bramkarza. Mecz w doliczonym czasie gry mógł zakończyć się zwycięstwem Orła. Marlon Costa dograł z rzutu wolnego w pole karne AKS, Damian Okrojek zgrał piłkę do Dawida Kuriaty, który trafił do siatki jednak sędzia wskazał pozycję spaloną naszego zawodnika. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, który z przebiegu meczu nie powinien krzywdzić żadnej z drużyn.