Weekendowe wyniki!

• PDF

Fantastycznie rozpoczęli rozgrywki ligowe trampkarze Orła. Zawodnicy trenera Artrua Oczkosia w Lidze Dolnośląskiej Trampkarza prowadzą z kompletem trzech zwycięstw i bardzo dobrym bilansem bramkowym 20:4. Nasz zespół pokonał w sobotę w Świdnicy miejscowego Gryfa 6:1 będąc drużyną przez całe spotkanie lepszą. Słabiej spisali się w Świdnicy młodzicy, którzy przegrali 2:4.

Kolejne przekonywujące zwycięstwo odnieśli trampkarze Orła w rozgrywkach Ligi Terenowej. W Ciepłowodach biało - niebiescy pokonali miejscową Ślężę 17:2. Wcześniej zawodnicy Orła wygrywali  w Kudowie Zdrój z Włókniarzem 10:2 (foto) oraz w Ząbkowicach z Unią Złoty Stok 6:0.

Juniorzy młodsi w meczu z Chrobrym Głogów zaprezentowali się o klasę lepiej jak w środowym pojedynku w Dzierżoniowie. W pierwszej połowie przeważał Chrobry i zdobył dwa gole. W tej części meczu na pochwały zasługuje bramkarz Mateusz Łużny, który obronił rzut karny. Po przerwie lepiej grali zawodnicy trenera Oczkosia. Dobre zmiany dali Szymon Krocz, który zdobył bramkę oraz Sebastian Bandurski. Remis był blisko jednak Chrobry umiejętnie się bronił i zdobył trzy punkty.

Na zakończenie weekendowych meczów juniorzy starsi Orła pokonali pewnie Polonię/Stal II Świdnica 9:1 (4:0). Przewaga Orła nie podbegała żadnej dyskusji a mecz powinien zakończyć się dwucyfrowym wynikiem. Łupem bramkowym podzielili się Marcin Gerlach x4, Seweryn Raszpla x2, Karol Drańczuk, Jakub Karykowski, Norbert Bilski. Nasi zawodnicy zagrają w środę w Nowej Rudzie z liderem Piastem, zaś w następną niedzielę ze Zjednoczonymi Żarów na własnym boisku.

Last Updated on Thursday, 18 September 2014 05:15