Sezon zaczniemy z AKS Strzegom!

  • PDF

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze, który prowadzi rozgrywki IV ligi dolnośląskiej podał terminarz na nowy sezon. Drużyna Orła swój pierwszy mecz rozegra 15 sierpnia na własnym boisku z AKS Strzegom. Już trzy dni później czeka nas wyjazd do Jeleniej Góry na mecz  Karkonoszami a 24 sierpnia podejmować będziemy BKS Bolesławiec. Następnie w środę 28 sierpnia biało - niebieskich czeka wyjazd do Szczawna Zdrój a 31 sierpnia mecz u siebie z KP Brzeg Dolny! Pełny terminarz niebawem! 
W IV lidze nie zagra Polonia Trzebnica, która utrzymała się w III lidze dzięki wycofaniu Pogoni Świebodzin.

Nasze drużyny juniorskie utrzymały się w Ligach Dolnośląskich. Dzięki dobrej grze na wiosnę straty odrobili juniorzy młodsi. Pewne utrzymanie juniorów starszych było jasne już kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek. Trenerom Arturowi Oczkosiowi i Wojciechowi Siewrukowi gratulujemy!

Nasz klub wspólnie z Akademią Piłkarską Orzeł zgłosił do rozgrywek sezonu 2013/2014 sześć zespołów młodzieżowych. Nasi piłkarze będą rywalizować w ligach dolnośląskich juniorów starszych i młodszych oraz trampkarzy i młodzików. Dodatkowo dwie drużyny młodzików zagrają w klasie terenowej młodzika!